Головна
Про нас

Про нас

Компанія започаткувала свою діяльність на ринку кондитерських виробів в жовтні 1999 р. Спочатку випікались вироби з дріжджового тіста. Поступово збільшувалась кількість виготовленої продукції та асортимент. Компанія почала розширюватись та створювати нові робочі місця. З 2001 року був створений приватний комплекс хлібобулочних, кондитерських та кулінарних виробів, який і надалі впевнено розвивався та досяг значних результатів в своїй сфері.


Продукція підприємства неодноразово була представлена на ярмарках, конкурсах та виставках. У 2009 році компанія потрапила у "Книгу рекордів України" в категорії "Кондитерські вироби, розміри" - презентація найбільшого здобного борошняного кондитерського виробу "Перекладанець буковинський" з 5 шарами начинки (вишня, яблуко, слива, мак та горіхи). Зафіксований результат: ширина – 2 м, довжина – 3 м, висота – 1 м та вага – 240 кг.


Два роки поспіль (2014, 2015) ми ставали переможцями регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції "100 кращих товарів України" - конкурсу якості продукції "Буковинська якість 2014" у номінації "Продукція" та "Продовольчі товари".

 


Вагомі успіхи підприємства досягались також завдяки сумлінній праці колективу, його висококваліфікованими спеціалістами, його творчістю, прагненням забезпечити успіх виробництва та подальший розвиток. Постійно працюємо над оновленням асортименту, випуску нових ексклюзивних тортів та тістечок, кулінарних виробів.


Вся хлібобулочна продукція компанії виготовляється на сучасному обладнанні з натуральних продуктів, без барвників та ГМО. Унікальні рецепти приготування хлібобулочної продукції містять цінні та поживні компоненти, які необхідні в щоденному раціоні дітей і дорослих. Всі технологічні процеси суворо дотримуються, що гарантує продукції високу якість.


На сьогоднішній день компанія одна з найбільших в західному регіоні України постачальників хлібобулочних та кондитерських виробів, а також заморожених напівфабрикатів з дріжджового тіста з різними начинками.


Користуючись нашими знаннями та досвідом у виготовленні кондитерських та хлібобулочних виробів, ми ппропонуємо Вам продукти найвищої якості, з хорошим смаком і широким вибором.

Наш девіз "Традиції та якість"!